Úvod » Články » Akce, tréninky, soutěže

JSME NA 4. MÍSTĚ V REPUBLICE!! ÚŽASNÝ ÚSPĚCH NA MISTROVSTVÍ ČR V MINITENISU!!

publikováno 14.10.2015 (aktualizováno 08.11.2015)

Po obrovském úspěchu, kterým byla výhra celé Středočeské krajské soutěže družstev, jsme uzavřeli letošní letní sezónu historicky největším úspěchem v podobě 4. místa na Mistrovství České republiky!

Na Mistrovství ČR 26.9.2015 v Praze v areálu TK Sparta jsme se utkali s vítěznými družstvy z ostatních krajů a skončili těsně pod stupni vítězů. Dostali jsme se mezi velké kluby. Za prvním Jihomoravským krajem (AGROFERT Prostějov), druhým Pražským krajem (Meteor Praha) a třetím Západočeským krajem (Lokomotiva Plzeň) jsme si vybojovali krásné 4. místo a za námi zůstaly družstva všech ostatních krajů (LTK Liberec, Tenis Vsetín, TJ Svitavy,...). V boji o postup do semifinále jsme porazili Jihočeský kraj 6:2 a hráli jsme o medaile. Zápasy byly náročné a umístění našeho družstva na Mistrovství ČR je o to cennější, jelikož se hrálo na tvrdém povrchu v hale, se kterým naši hráči nemají zkušenosti. V porovnání s ostatními kluby jsme byli jednoznačně nejmenší, ale výsledkem jsme se mezi velké kluby dostali! Uvědomuji si proto také, jakým úspěchem je 4. místo v ČR pro klub s dvěma kurty fungující zatím bez vlastní haly v zimě.

Tento úspěch nepřišel náhodou. Je za ním několik let usilovné a kvalitní práce. Musím zde říci, že jsou to nejen tréninky, jde o činnosti spojené s plánováním postupného rozvoje dětí ve všech věkových kategoriích, rozvrhy tréninků, pořádáním celostátních turnajů, turnajů oddílových, tenisových táborů a soustředění, spolupráci s jinými kluby, zajišťováním sparingů, administrativou, organizací, registracemi a povinnosti vůči tenisovému svazu, účastmi na turnajích jednotlivců v ČR a účastmi družstev v soutěžích, a také údržba a pečlivá péče o kurty, abychom v letní sezóně trénovali na dobrém povrchu a mohli zde pořádat celostátní turnaje a hrát soutěže družstev.

Je to další nádherný a historicky největší úspěch našeho družstva, oddílu, trenérů a současně celého nehvizdského tenisu a všech, kteří ho v dosažitelných podmínkách podporují a mají rádi. Děkujeme.

Petr Kopřiva, petr.kopriva@centrum.cz

vedoucí tenisového oddílu TO Sokol Nehvizdy

Obrázky k článku

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.

Aktualita

NEHVIZDSKÝ TENIS ZVÍTĚZIL NA SPARTĚ!
Takto se dá jednoduše pojmenovat skvělá cesta Dominika Bílka (TO Sokol Nehvizdy) celostátním turnajem ročníků narození 2010 v Praze na Spartě. Dominik ...