Úvod » Články » Akce, tréninky, soutěže

CELOSTÁTNÍ TURNAJ KATEGORIE BABYTENIS – NEHVIZDSKÝ POHÁR ZŮSTAL V NEHVIZDECH!

publikováno 07.07.2014

V kategorii babytenis (8-9let) jsme pořádali 28.6.2014 celostátní turnaj Nehvizdský pohár. Turnaj byl rozdělen na kategorie chlapci a dívky. Turnaj měl velmi dobré obsazení a moc pěkné byly nejen finálové zápasy, ale již utkání ve skupinách. V kategorii babytenis-dívky vybojovala Nehvizdský pohár za 1.místo Nikola Kopřivová. Dařilo se nám také v kategorii babytenis-chlapci, ve které Matyáš Veber získal bronzovou medaili za 3.místo.

Celkové pořadí:

Babytenis – dívky: 1.Nikola Kopřivová (TO Sokol Nehvizdy), 2.Amélie Drukerová (Sportcentrum Uhříněves), 3.Anna Šteinfeldová (SK Meteor Praha).

Babytenis – chlapci: 1.Petr Panáček (I.ČLTK Praha), 2.Tobiáš Klofáč (SK Meteor Praha), 3.Matyáš Veber (TO Sokol Nehvizdy) a Kryštof Komínek (Slavoj Český Brod).

Petr Kopřiva, petr.kopriva@centrum.cz

Obrázky k článku

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.

Aktualita

NEHVIZDSKÝ TENIS ZVÍTĚZIL NA SPARTĚ!
Takto se dá jednoduše pojmenovat skvělá cesta Dominika Bílka (TO Sokol Nehvizdy) celostátním turnajem ročníků narození 2010 v Praze na Spartě. Dominik ...