Úvod » Články » Akce, tréninky, soutěže

CELOSTÁTNÍ TURNAJ KATEGORIE MINITENIS NEHVIZDSKÝ POHÁR 7.6.2014

publikováno 09.06.2014

V kategorii minitenis (do 6-7let) jsme pořádali 7.6.2014 celostátní turnaj Nehvizdský pohár. Do turnaje jsme přijali maximální možný počet pětadvacet hráčů. Z toho bylo deset našich domácích hráčů (J.Cibulka, K.Cibulka, S.Dixová, K.Dobružská, D.Grábnerová, A.Gučkov, J.Kapusta, T.Lorenz, D.Ch.Procházková, Š.Veber). Turnaj začínal v 9h. a závěrečné zápasy o pohár a medaile se hrály ve 14h. Spousta našich hráčů podle očekávání bojovala o nejvyšší umístění. Do hlavní soutěže mezi dvanáct nejlepších postoupilo ze skupin pět našich hráčů Sofie Dixová, Karolína Dobružská, Dominika Grábnerová, Kryštof Cibulka, Tomáš Lorenz. Turnaj měl velmi silné obsazení a k vidění byly zápasy nejvyšší úrovně, která je v této věkové kategorii možná. Naši hráči získaly na turnaji celkem tři medaile, výborné 3.místo vybojovali Kája Dobružská a Tomáš Lorenz! Pohár za první místo si odvezl Matěj Laštovic z TK Sport Náchod. Hráči, kteří nepostoupili ze skupin hráli o medaili turnaj útěchy, který vyhrál náš Saša Gučkov. Celkově byl turnaj potvrzením kvalitní práce s dětmi v našem oddílu.

Celkové pořadí:

Hlavní soutěž - 1.Matěj Laštovic (TK Sport Náchod), 2.Jakub Kabourek (SK Tenis Kladno), 3.Karolína Dobružská (TO Sokol Nehvizdy) a Tomáš Lorenz (TO Sokol Nehvizdy).

Útěcha – 1.Saša Gučkov (TO Sokol Nehvizdy).

Petr Kopřiva, petr.kopriva@centrum.cz

Obrázky k článku

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.

Aktualita

NEHVIZDSKÝ TENIS ZVÍTĚZIL NA SPARTĚ!
Takto se dá jednoduše pojmenovat skvělá cesta Dominika Bílka (TO Sokol Nehvizdy) celostátním turnajem ročníků narození 2010 v Praze na Spartě. Dominik ...